s

Liceum

Organizacja kształcenia

Program Cambridge Secondary Checkpoint jest dostosowany do egzaminów IGCSE i O Level, co pozwala uczniom na sprawdzenie własnych umiejętności i poddanie ich zewnętrznemu ocenianiu, a wyniki testów Cambridge Checkpoint są w tym wypadku optymalnymi wskaźnikami.

 

Cambridge Checkpoint umożliwia nauczycielom rozpoznanie mocnych i słabych stron każdego wychowanka oraz pozwala im dostosowanie poziomu edukacji do danej grupy. Zapewnia też uniwersalny zapis postępów w nauce ucznia. Cambridge Checkpoint to niezwykły certyfikat i sposób na otwarcie przed młodym człowiekiem nowych perspektyw rozwoju. Został opracowany tak, by pasował do wszystkich uczniów, niezależnie od kultury i pochodzenia. W pełni międzynarodowy, jest doskonałym wyborem dla ambitnych, którzy marzą o dobrych wynikach w nauce i sukcesach w przyszłości.

International General Certificate of Secondary Education (IGSCE) jest jednym z najpopularniejszych międzynarodowych programów. Znany na całym świecie, posiada doskonałą reputację. IGSCE rozwija umiejętności potrzebne w życiu codziennym oraz oferuje możliwość wyboru przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zapewniając równowagę pomiędzy teorią a praktyką. Taka konstrukcja programu zachęca do wielu różnych metod pracy, np. testów, debat, prac naukowych oraz próbnych egzaminów. Każdy z uczniów jest przygotowywany do egzaminów takich jak A, AS Level 0 czy AICE Diploma. Ukończenie IGCSE ułatwia dostęp do wymarzonej uczelni za granicą i jest pomocny w znalezieniu satysfakcjonującej pracy w przyszłości.

Search here