s

Liceum

Egzamin maturalny

Matura polska

W Liceum Sokrates dajemy Ci możliwość samodzielnego wyboru przedmiotów rozszerzonych. Sam decydujesz które z nich będziesz zdawał na egzaminie maturalnym. Dla Twojej swobody zapewniamy zwiększoną ilość godzin wybranych przez Ciebie zajęć.

W przypadku przedmiotów maturalnych, po zakończeniu każdego semestru przystępujesz do testów postępu, które odzwierciedlają poziom opanowanego przez Ciebie materiału. Ewentualne zaległości możesz nadrobić na zajęciach ponadprogramowych opartych na autorskich programach nauczania oraz podczas indywidualnych konsultacji z wybranymi nauczycielami. Uczęszczając do naszej szkoły korepetycje nie są Ci potrzebne.

Nasza szkoła, jako jedyna w kraju oferuje możliwość uczestniczenia w specjalistycznych kursach przygotowujących do podjęcia wymarzonych przez Ciebie studiów. Zależy nam na Twoim solidnym wykształceniu.

Matura międzynarodowa
The Cambridge Advanced International Certificate of Education (AICE) Diploma

Biorąc udział w prestiżowym programie nauczania, realizując przedmioty na poziomie AS & A Level w Liceum Sokrates Twoje studia i kariera za granicą stoją otworem.

Dyplom Cambridge AICE przyznany został po raz pierwszy w 1997 roku i od tego czasu stał się popularny na całym świecie dając uczniom całkowitą swobodę dalszego kształcenia się nie tylko w kraju ojczystym ale również poza jego granicami. Obecnie dyplomy Cambridge uznaje ponad 2800 uczelni w 195 państwach (m. in. Harvard University, Toronto University, Oxford University, Cambridge University, London University, Cape Town University, Australian National University, Massachusetts Institute of Technology).

Search here