s

Aktualności

Powrót

Międzynarodowy Dzień Edukacji

24 styczeń 2024
Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Edukacji. Jest to święto ustanowione przez UNESCO w 2018 roku w celu podkreślenia znaczenia edukacji dla pokoju i rozwoju. Edukacja jest kluczem do lepszego życia – pozwala nam zdobywać wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego. Edukacja pomaga nam również zrozumieć świat wokół nas i być aktywnymi obywatelami.
W naszym liceum dbamy o to, aby nasi uczniowie mieli dostęp do wysokiej jakości edukacji. Oferujemy szeroki wybór przedmiotów, które przygotowują ich do sukcesu w życiu. Dbamy również o to, aby nasi uczniowie mieli możliwość rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
W tym szczególnym dniu chcemy złożyć wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszego liceum najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam wszystkim samych sukcesów!

 


Search here